Skupne pogovorne ure so vsak prvi torek v mesecu ob 17. uri (razen ob praznikih, ko se prestavijo na naslednji torek).

UČITELJ

LOKACIJA

DAN, URA

ELEKTRONSKI NASLOV

ARNUGA Matej

Mladinska

PON; 10.30-11.15

matej.arnuga@guest.arnes.si

BENKOVIČ Smiljan

Mladinska

PON; 9.25-10.10

smiljan.benkovic@guest.arnes.si

BOŽIČ HORVAT Andreja

Cankarjeva

SRE; 11.40-12.25

andreja.bozic-horvat@guest.arnes.si

BOŽIČKO Marjan

Mladinska

Uradne ure na vratih pisarne PUD in IO

marjan.bozicko@guest.arnes.si

BRUMEC Alenka

Mladinska

PET; 8.30

alenka.brumec@guest.arnes.si

EMERŠIČ Tatjana

Mladinska

PET; 11.40

tatjana.emersic@guest.arnes.si

ERJAVEC Dušan

Mladinska

PON; 7.45-8.00 oz. po dogovoru

dusan.erjavec@guest.arnes.si

FLAJŽER Ivanka

Mladinska

TOR; 9.45

ivanka.flajzer@guest.arnes.si

FRANGEŽ Grega

Mladinska

TOR; 9.30-10.10

grega.frangez@guest.arnes.si

GONZA Mojca

Mladinska

PON; 11.50

mojca.gonza@guest.arnes.si

GLJUK Simona

Mladinska

TOR; 14.05

simona.gljuk@guest.arnes.si

HERCOG Eva

Mladinska

Uradne ure PM – kabinet 107

TOR; 8.45-9.20

TOR; 11.00-12.00

eva.hercog@guest.arnes.si

HEGEDIŠ Katja

Mladinska

TOR; 11.40-12.25

katja.hegedis@guest.arnes.si

KLAVŽ Danilo

Mladinska

PET; 9.30

danilo.klavz@guest.arnes.si

KORMAN Andrejka

Cankarjeva

PON; 12.30-13.00

andrejka.korman@guest.arnes.si

KOREZ Bojana

Cankarjeva

SRE; 11.00-11.45

bojana.korez@guest.arnes.si

KOROŠEC Boris

Mladinska

PON; 10.15-11.00

boris.korosec@guest.arnes.si

KOŠEC TEKAVC Rafael

Cankarjeva

TOR; 8.35

rafael.kosec-tekavc@guest.arnes.si

KOVAČ Karmen

Mladinska

Uradne ure na vratih knjižnjice

karmen.kovac@guest.arnes.si

KOVAČEVIĆ Renata

Cankarjeva

PON; 9.00

renata.kovacevic@guest.arnes.si

KRAJNC Tomaž

Mladinska

Uradne ure na vratih pisarne PUD

tomaz.krajnc@guest.arnes.si

KRAJNČIČ ŠIJANEC Alja

Mladinska

Ponedeljek, 9.25

alja.krajncic-sijanec@guest.arnes.si

LIKAVEC Natalija

Mladinska

ČET; 12.00-12.30

natalija.likavec@guest.arnes.si

LOVREC Renata

Cankarjeva

PET; 9.35

renata.lovrec@guest.arnes.si

LOVŠE Jurij

Mladinska

ČET; 12.30-13.15

jurij.lovse@guest.arnes.si

MATEKOVIČ Sabina

Cankarjeva

TOR; 10.15-11.00

sabina.matekovic@guest.arnes.si

PAJNIK Mojca

Mladinska

PON; 10.15

mojca.pajnik@guest.arnes.si

PEČOVNIK MENCINGER Andreja

Mladinska

TOR; 14.10-14.55

andreja.pecovnik@guest.arnes.si

PEKUŠEK CVIKL Valerija

Mladinska

SRE; 9.25

valerija.pekusek@guest.arnes.si

PENKO Barbka

Cankarjeva

PON; 11.15

barbka.penko@guest.arnes.si

PODHRAŠKI Tomislav

 

 

tomislav.podhraski@guest.arnes.si

POGOREVC Marjana

Mladinska

SRE; 11.30

marjana.pogorevc@guest.arnes.si

POREKAR PETELIN Sonja

Cankarjeva

ČET; 12.30

sonja.porekar-petelin@guest.arnes.si

PURGAJ Andrej

Mladinska

ČET; 11.00-11.40

 

RIS PRIMEC Snježana

Mladinska

SRE; 11.40-12.25

snjezana.ris-primec@guest.arnes.si

RITONJA Metka

 

 

metka.ritonja@guest.arnes.si

SLAČEK Tanja

Cankarjeva

TOR; 11.40

tanja.slacek1@guest.arnes.si

SUBAN HORVAT Ksenija

Cankarjeva

PON; 11.00

ksenija.suban-horvat@guest.arnes.si

ŠEGULA Katja

Mladinska

TOR; 10.05-10.50

katja.segula@guest.arnes.si

ŠTRUC Janko

Cankarjeva

ČET; 9.25-10.10

janko.struc@guest.arnes.si

VEINGERL Neva

Mladinska

SRE; 8.40

neva.veingerl@guest.arnes.si

VELEC Jože

 

 

joze.velec@guest.arnes.si

ZORKO Darinka

Mladinska

TOR; 10.10

darinka.zorko@guest.arnes.si

ZORKO Nela

Cankarjeva

SRE; 12.30-13.15

nela.zorko@guest.arnes.si

ŽELEZNIK Romana

Mladinska

ČET; 10.15-11.00

romana.zeleznik@guest.arnes.si

ŽIGART Marija

Mladinska

TOR; 8.35

marija.zigart@guest.arnes.si

ŽITNIK Sebastjan

 

 

sebastjan.zitnik@guest.arnes.si

ŽLOF Branko

Cankarjeva

PET;  9.25-10.10

branko.zlof@guest.arnes.si